![דגלאס סיור ב- S 235 65R 104H צמיג כל העונה דגלאס סיור ב- S 235 65R 104H צמיג כל העונה](/auto/dolbi/sfera_a448/60276-דגלאס_סיור_ב-_s_235_65r_104h_צמיג_כל_העונה.jpg)
![דגלאס סיור ב- S 235 65R 104H צמיג כל העונה דגלאס סיור ב- S 235 65R 104H צמיג כל העונה](/auto/dolbi/sfera_a448/60276-דגלאס_סיור_ב-_s_235_65r_104h_צמיג_כל_העונה.jpg)
הצמיג של דאגלס סיור A/S 235/65
R17 104
H Tire All-Season מציע תרכובת סיליקה לדרכת סיליקה בכל העונה המאזנת את המתיחה הרטובה, המתיחה היבשה וההליכה. בלוקי ההליכה האלכסוניים של האלכסון נועדו לעזור להציע משיכה של כל העונה בתנאים רטובים ויבשים. החריצים ההיקפיים הרחבים עוזרים לפנות מים ולהרפש מהדרכה לאחיזה משופרת. אבני הכתפיים החזקות עוזרות לספק טיפול בטוח. גודל : 235/65
R17. מדד עומס : 104. סמל מהירות : H. סוג צמיג : כל העונה. אחריות : אחריות מוגבלת של 50,000 מייל לדרכת חיים. סביר ואמין לנהיגה יומיומית ™.