![דגלאס סיור ב- S 205 55R 91H צמיג כל העונה דגלאס סיור ב- S 205 55R 91H צמיג כל העונה](/auto/dolbi/sfera_a448/153685-דגלאס_סיור_ב-_s_205_55r_91h_צמיג_כל_העונה.jpg)
![דגלאס סיור ב- S 205 55R 91H צמיג כל העונה דגלאס סיור ב- S 205 55R 91H צמיג כל העונה](/auto/dolbi/sfera_a448/153685-דגלאס_סיור_ב-_s_205_55r_91h_צמיג_כל_העונה.jpg)
הצמיג של דאגלס סיור ב- A/S 205/55
R16 91
H צמיג כל העונה מציע תרכובת סיליקה לדרכת סיליקה בכל העונה המאזנת את המתיחה הרטובה, המתיחה היבשה וההליכה. בלוקי ההליכה האלכסוניים של האלכסון נועדו לעזור להציע משיכה של כל העונה בתנאים רטובים ויבשים. החריצים ההיקפיים הרחבים עוזרים לפנות מים ולהרפש מהדרכה לאחיזה משופרת. אבני הכתפיים החזקות עוזרות לספק טיפול בטוח. גודל : 205/55
R16. מדד עומס : 91. סמל מהירות : H. סוג צמיג : כל העונה. אחריות : אחריות מוגבלת של 50,000 מייל לדרכת חיים. סביר ואמין לנהיגה יומיומית ™.