![מישלן X-ICE שלג חורף 275 45R 110T XL צמיג נוסע מישלן X-ICE שלג חורף 275 45R 110T XL צמיג נוסע](/auto/dolbi/sfera_a448/143031-מישלן_x-ice_שלג_חורף_275_45r_110t_xl_צמיג_נוסע.jpg)
![מישלן X-ICE שלג חורף 275 45R 110T XL צמיג נוסע מישלן X-ICE שלג חורף 275 45R 110T XL צמיג נוסע](/auto/dolbi/sfera_a448/143031-מישלן_x-ice_שלג_חורף_275_45r_110t_xl_צמיג_נוסע.jpg)
Michelin X-Ice Snow 275/45
R20 110
T Xloverview
Michelin שלג ה- X-ICE הוא צמיג חורפי המיועד לניידות ובטיחות מקסימאלית לחורף הבאים. בלימת שלג מעולה ושיפור ביצועי השלג. שיפור הביצועים של הידרופלאן והרפש. עיצוב לרידה בצורת V משתמש ב 100% מכתם המגע לאחיזה אופטימלית על רטוב, שלג וקרח וכדי לשפר את הביצועים בסלוש. תרכובת מלאה מבוססת סיליקה שומרת על גמישות בתנאי אקלים קר חמורים. שני סוגים של SIPEs 3
D מעמיק מלא מגבירים את אפקט הטופר על שלג וקרח לקצוות נושכים לאורך זמן. שלג קרח מישלן אוורגריפ טכנולוגיות בתוך הצמיג משפרים את אחיזת הקרח והשלג למשך חיי הלבוש. מגובה באחריות יצרנית מוגבלת של 40,000 מייל.