![צמיג כל העונה של אכילס - 205 55R 91V צמיג כל העונה של אכילס - 205 55R 91V](/auto/dolbi/sfera_a448/118340-צמיג_כל_העונה_של_אכילס_-_205_55r_91v.jpg)
![צמיג כל העונה של אכילס - 205 55R 91V צמיג כל העונה של אכילס - 205 55R 91V](/auto/dolbi/sfera_a448/118340-צמיג_כל_העונה_של_אכילס_-_205_55r_91v.jpg)
צמיג אכילס 868 הוא צמיג לאורך כל העונות לאורך זמן לסדנים, מכוניות קומפקטיות ורכבי קרוסאובר. המדרכה כוללת בלוק כתפיים גדול לחוזק ונוקשות לטיפול יוצא מן הכלל במהלך הפינה. ישנם גם ארבעה חריצים היקפיים רחבים לניתוב מים מעולים. תכונה זו משפרת את המתיחה הרטובה כמו גם מפחיתה את הידרופלאן. תבנית ההליכה הא-סימטרית לוגמת ומחוזקת במלואה לתגובת היגוי פינה מעולה ותגובת היגוי מדויקת המיועדת לשימוש בקומפקטים, קופיות, סדנים, CUVs, רכבי שטח, מיניוואנים וכמה מכוניות מונחות ביצועים. אבני כתפיים גדולות מספקות קשיחות להגברת הטיפול בעת הפינה. ארבע חריצים היקפים רחבים מעצבים מים מהצמיג כדי להפחית את הסיכון להידרופלאן ולשפר את המתיחה בכבישים רטובים. נבנה עם לגימה של כל העונה המשפר את המתיחה במזג אוויר רטוב וחורפי. מהונדס עם תבנית לדרכה א -סימטרית המגדילה את יציבות הפינה ומאפשרת תגובת היגוי מדויקת.